Zahradní záhonové obrubníky

Pokud hledáte způsob ztvárnění záhonů na Vaší zahradě pak Vám mohu jen doporučit použít naše zahradní záhonové plastové obrubníky!

Zahradní obrubníky jsou skvělou vychytávkou pro Vaši zahradu

Máme pro Vás nabídku NÁMI PATENTOVANÝCH, velice vkusných plastových zahradních obrubníků. Které Vám usnadní sečení mezi okrasnými záhony s mulčovací kůrou a trávníkem, dále zabraňují prorůstání travního drnu do záhonu a také značně eliminují neustálé rozhrnování mulčovací kůry na zahradní plochu.

U našich speciálních plastových obrubníků garantujeme barevnou i strukturální stálost a životnost převyšující desítky let! Jedná se o ekologický materiál z recyklovaného, lisovaného plastu hnědé barvy se svrchním prolisem s imitací dřeva, který nejenže vydrží snad na věky, ale je také velice bytelný a plně mrazuvzdorný. Náše plastové zahradní obrubníky vydrží obvykle bez úhony přejetí osobním autem a přežijou i případné ostří nožů od sekačky, dá se dobře ohýbat do různých tvarů – obloučků a po ukotvení v zemi již po pár dnech plně drží svůj tvar, a to na stálo.

S těmito plastovými zahradními obrubníky máme letité zkušenosti, spousty spokojených zákazníků a můžeme je všem s čistým svědomím jen doporučit. Neboť tady opravdu platíte za kvalitní, originální, inovovaný výrobek, jenž v ČR nemá konkurenci! Dále je můžete po tel. dohodě shlédnout přímo u nás nedaleko centra Ostravy.

Popis zahradního obrubníku

2 m plastového recyklovaného obrubníku o rozměru 3 cm x 5 cm x 2 m pečlivě ručně připravené ke kompletaci + speciální spojovací kovový materiál s připravenými otvory pro vruty + nařezaná roxor kulatina + otestované vruty pro tuto práci.

Ptáte se na cenu?

Tak ta je vzhledem k užitku, estetice a životnosti velmi příznivá a po pár letech se vám jistě tato investice několikrát vrátí. Oproti běžným plastovým či betonovým okrajům. Poměr užitek–kvalita-cena je zde opravdu velmi příznivý a jistě s nimi budete nanejvýš spokojeni.

Cena za metr délky zahradního obrubníku s kompl. příslušenstvím s Vaší instalací se pohybuje dle množstevního odběru kolem 115–145 Kč. ( DOPRAVA OBJEDNANÝCH OBRUBNÍKU KLIENTEM K VÁM DOMŮ PO OSTRAVSKU ZDARMA ).

Také vám je můžeme zaslat vč. veškerého příslušenství a návodem na dobírku SPEDIČNÍ FIRMOU přímo až k Vám domů. Instalaci zvládne každý trochu zručnější člověk, neboť jsou pro kompletaci plně připraveny po 2m dílcích, pak je to velice jednoduché a zvládnete veškeré práce s běžným nářadím u Vás doma či kůlně povětšinou za 1 den.

Cena  za metr délky zahradního obrubníku s kompl. příslušenstvím s  naší instalací u Vás se pohybuje dle množstevního odběru kolem 145–175 Kč bez dopravy k Vám.

Naše nabídka je jedinečná, neboť tyto obrubníky opravdu nikde jinde neseženete, jsou mnohem lepší než neviditelné obrubníky v každém ohledu.

V případě zájmu a pro bližší informace volejte na kontaktní telefon +420 737 634 062 nebo pište na e-mail realizacezahradostrava@email.cz
 
Můžete nás také vidět na web stránkách České Televize v pořadu Zahrada je hra (díl z 8. 11. 2007 + opakování v roce 2008 jako první ve výběru z nejlepších dílů).

Zahradní záhonové obrubníky

Zahradní záhonové obrubníky

 

Zahradní záhonové obrubníky

Zahradní záhonové obrubníky