Realizace zahrad

Nabízíme realizaci a údržbu zahrad "na klíč". Připravíme projekt a založíme pro Vás novou zahradu nebo odborně zrekonstrujeme zahradu již vzrostlou.

Realizace zahrad

Máte zpracovaný návrh zahrady a záleží Vám na tom, aby byl také dobře zrealizovaný? Realizujeme okrasné zahrady různých stylů. Klademe důraz na profesionální zpracování realizace zahrady jak po estetické, tak po funkční stránce.

Zabýváme se převážně realizacemi rodinných zahrad jako celkem. Pro realizace zahrad využíváme odborníky v daném oboru a školené zaměstnance . Před realizací Vaší zahrady Vám zpracujeme podrobnou cenovou nabídku na realizaci zahrady, jejíž součástí je položkový rozpočet s přesnou specifikací všech prací a materiálů.

Realizace zahrady

Realizace zahrady

 

Co vše zahrnuje realizace zahrad?

Realizaci zahrad zajišťujeme včetně dodávky všech potřebných materiálů. Zabýváme se realizacemi zahrad od celkového zpracování - modelace terénu, přes výsadby rostlin, zakládání trávníků jak setím tak pokládkou trávníkových koberců, prací se soliterními kameny, stavbou kamenných zídek a šlapákových cest, zakládání skalek apod. Jsme realízátoři profesionálních závlahových systémů HUNTER.

Realizace zahrady

Realizace zahrady

 


Po dokončení realizace zahrady Vám nabídneme také následnou profesionální údržbu zahrady.Údržba zahrady

Údržba zahrady

 

Modelace terénu při realizaci

Sečení travnatých ploch